Duyuru

DuyuruSayın Katılımcımız,

 

İLGİ: MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü’nün “Sosyal Etkinlik Müracaatlarının Değerlendirilmesi” konulu yazısı.

Bakanlığımızın ilgi yazısı gereği “2019-nCoV” adlı yeni koronavirüsün etkilerinden korunmak amacıyla, ulusal ve uluslararası düzeydeki tüm etkinliklerin tedbiren iptal edildiği bildirilmiştir.  

Bu çerçevede 21 Mart Cumartesi günü İstanbul Gelişim Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirmeyi planladığımız Eğitim Teknolojileri Konferansımız (ETP20) üzülerek iptal edilmiştir.

Bu yıl yedincisini düzenlemeyi planladığımız ETP20 için bir yıldır çalışıyoruz. Sizlerin de katkılarıyla çok zengin bir içerikle, her detayı düşünülmüş bir günün hazırlıklarını tamamladık. Tüm katılımcılarımızın ETP20 için ne kadar heyecanlı olduğunu gerek aldığımız e-postalardan gerekse de sosyal medya hesaplarımıza gelen mesajlardan biliyoruz. Konferansımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyoruz. Ancak toplum sağlığını her şeyin üstünde tutan bir anlayışla hareket ederek, üzülerek aldığımız bu kararın sizlerin sağlığı için önemli olduğunu düşünüyoruz.

Umuyoruz ki virüs salgını ülkemizi etkilemeden biran önce sona erer ve daha sağlıklı günlerde buluşuruz.

Önümüzdeki yıl düzenleyeceğimiz ETP’de buluşuncaya kadar sağlıkla kalın.

NOT: Sunum ve dinleyici ücretleri kredi kartlarına iade edilmiştir. 7 gün içinde kredi kartlarınıza yansıyacaktır.  Bilgi için;  bilgiislem@tozok.org.tr   

ETP Düzenleme Komitesi