Sıkça Sorulan Sorular
Eğitim teknolojinin iyi örneklerinin paylaşılması, eğitim teknolojilerini derslerinde kullanmak isteyen öğretmenler için farklı projeleri görmeleri ve meslektaşları ile tanışması amaçlanmaktadır.
Tüm devlet, özel okul öğretmenleri ve öğretmen adayları konferansa davetlidir.
Tüm devlet, özel okul ile üniversite öğretmen ve öğrencileri ve öğretmen adayları konferansta sunum yapabilir.
Hayır, sunumu onaylanan ve gerçekleştirenler herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir. Bir sunum en fazla iki kişi tarafından yapılabilmektedir.
Konu ile ilgili olarak iletişim sayfamızdaki formu doldurduğunuzda, kontrol sonrası iade için sizinle iletişime geçilecektir.
Faturanız kayıt sırasında beyan ettiğiniz adrese e posta ile gönderilecektir. Postadan kaynaklanan sorunlar nedeniyle elinize ulaşmaması durumunda lütfen iletişim sayfamız aracılığı ile bilgi veriniz.
Evet, yapabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz her sunum değerlendirilerek sizlere dönüş yapılacaktır.
Evet, öğretmenlerin ve aday öğrencilerin okullarından onay almaları gerekmektedir. Ayrıca, sunum yapacak K12 öğrencilerin ailelerinden izin belgesi almaları gerekmektedir.
Tüm sunum başvuruları titizlikle incelenmektedir. Onaylanan sunumlar sunum sahibine mail ile bildirilecek ve sitemizde yayınlanacaktır.
Konferansa katılan izleyicilerin tümüne konferanstan sonra mail ile dijital olarak “Katılımcı Belgesi” gönderilmektedir.
Konferansta sunum yapan öğretmen ve öğrencilere konferanstan sonra mail ile dijital “Teşekkür Belgesi” gönderilmektedir.
Okulda uygulama yapan bir öğretmen tarafından sunum başvurusu yapılabilir. Sunum gerçekleştirilirken firma yetkilisi sunum yapana destek verebilir.

İptal ve iade işlemlerinin gerçekleşebilmesi için etp@etp.org.tr adresine ödeme yaptığınız kredi kartının son 6 hanesi ile birlikte açıklamalı mail göndermeniz halinde iptal ve iade talebiniz işleme alınacaktır.

!! Sempozyuma 10 gün kala iptal ve iade işlemleri yapılmamaktadır.

İstiklal Cd. Odakule İş Merkezi No:142 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel : 0212 249 00 00 / Faks : 0212 249 00 10
Web : www.tozok.org.tr
E-Posta: info@tozok.org.tr